למצות את רודוס – אטרקציות ופעילות ימית

האי רודוס מציע למבקרים בו מגוון עצום של אטרקציות ופעילויות נהדרות, שאותן ניתן לשלב במסגרת החופשה. מי שמתכנן חופשה באי רודוס לכמה ימים, ובעיקר בחודשי הקיץ, יוכל ליהנות גם מפעילויות מים, וזאת כמובן לצד חופים מקסימים ומים צלולים. הנה כמה מהאפשרויות המוצעות לתייר, הקשורות בפעילות ימית:

חופי הרחצה של רודוס

חופי הרחצה של רודוס

פעילויות המים, ובכלל, מרבית האטרקציות של רודוס, מוצעות בחופי הרחצה של האי. מדובר בדרך כלל בחופים עמוסים במבקרים ובעיקר גם בזכות קרבתם אל מרבית בתי המלון ומקומות הלינה הרבים של רודוס.

חוף פאליראקי נחשב לחוף מבוקש מאד ולמרות שאיננו צמוד למרכז רודוס (נמצא במרחק של 14 ק"מ ממרכזה של העיר) הוא מושך אליו מבקרים רבים. בחוף ישנו פארק מים גדול, המתאים למשפחות עם ילדים וגם פעילויות מים שונות וכמובן טברנות ומסעדות טובות.

חוף לינדוס, שנמצא סמוך לעיירה הידועה לינדוס כולל גם הוא פעילויות מים וגם אפשרות להגיע אליו עם שייט, היוצא מחוף פאליראקי.

חוף לאקסיה וחוף לאליסוס הם שני חופים צמודים, המציעים ספורט ימי מגוון מאד, טברנות נהדרות וגם לא מעט בתי מלון. בחודשי הקיץ נחשבים חופים אלה עמוסים במיוחד בזכות קרבתם אל שדה תעופה וההגעה הנוחה אליהם.

בחוף קליטאה ישנו מעיין תרמי וגם אפשרות לצלילה. מי שחובב את סוג הספורט הזה יוכל לעשות זאת באזור. באופן כללי רודוס איננה יעד לצוללנים. אין בה אתרי צלילה רבים, בהשוואה למקומות אחרים וגם לא אתרים מסודרים. אולם בחוף זה ניתן לעשות זאת אם רוצים לשלב גם צלילה במהלך החופשה ובעיקר להכיר את עולם המים הנפלא.

על סוגי הספורט הימי ברודוס

מי שחובב אקשן, אדרנלין ובעיקר מים, יוכל למצוא את כל השלושה ברודוס ובעיקר בחופים המקסימים שלו. במקום לבלות את החופשה ב"בטן גב" אפשר ליהנות משלל של פעילויות שכולן כייף. מבין מבחר פעילויות המים המוצעות על האי אפשר למצוא את הצלילה כמובן, את גלישת הרוח, גלישת גלים, חתירה בקיאקים וגם שייט היוצא לטיול בין האיים השונים. את הציוד לפעילויות המים השונות אפשר לשכור בעיקר בחופי האי, הממוקמים באזור המזרחי שלו, כמו החוף בלינדוס, כמו חוף פאליראקי וגם חוף טסאמביקה. מי שבוחר להגיע אל חלקו המערבי של האי רודוס, יוכל למצוא פעילויות מים וציוד להשכרה בלאקסיה ו – טריאנדה.

הפלגות ברודוס

אטרקציות ברודוס

ומה יותר נחמד מלחקור את האי באמצעות הפלגה, המפגישה את המטיילים גם עם הנופים הקסומים ולוקחת אותם אל יעדים חדשים? ישנן כמה וכמה חברות ברודוס, המוציאות הפלגות אל אתרים שונים, ועושות זאת בעיקר בתקופת הקיץ. האי סימי, הממוקם צפונית לרודוס, הוא יעד נהדר, אליו יוצאות כמה הפלגות המוצעות על ידי חברות מקומיות, וגם חופי רודוס, הם יעד נוסף, בו עוצרות החברות המוציאות טיולי שייט מסוג זה. בדרך כלל מדובר בטיולים המתחילים בשעות הבוקר ומסתיימים בשעות אחר הצהריים. שייט נוסף יוצא גם אל העיר לינדוס וכולל עצירה בחופיה וגם שחיה בעזרת מסכת ושנורקל להעצמת החוויה הימית.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
למצות את רודוס – אטרקציות ופעילות ימית, 10.0 out of 10 based on 1 rating